Listopad 2009

Nový měsíc ;)

29. listopadu 2009 v 1:05 | Mája |  Updates
Ahoj lidičky,
tak včera jsem byla v kině na Novém Měsíci a můžu vám říct, že se mi to fakt hrozně moc líbilo!! Taylor tam je úžasnej! S kámoškama jsme z něj byly hotový . Jako hrál to fakt hodně dobře, opravdu tam na mě udělal velkej dojem, dobře, byla tam občas scéna, která mi moc nesedla, ale to bylo jen zřídka. Za to ten Pattison?? Co to mělo sakra bejt?? Jako on se mi tam fakt vůbec nelíbil. Jako Kristen byla dobrá, ale myslím si, že by se neměla tolik zadrhávat (při rozchodu s Edwardem to bylo v pohodě, ale pak v některých částech mi to tam prostě nesedlo). Ale je to pouze můj názor. Jako vizualní efekty byly fakt úžasný, vlk Jaca byl fakt k sežrání .
Prostě a jednoduše se mi ten film líbil s Taylorem, mi občas přišlo, že to tam zachraňuje. Ale jak říkám, je to můj názor.
A jak se vám líbil film?
Mája

Nový Měsíc v kinech!!

26. listopadu 2009 v 18:32 | Mája
Ahoj všichni!!
Tak je to konečně tady!! Nový Měsíc dnešním dnem konečně v kinech!! Nevím jak vy, ale já jdu do kina až v sobotu a jdem s kámoškama celá parta , takže předem lituju všechny lidi, kteří tam budou v tom sále s námi, protože mi to budem asi trošku víc prožívat (ale kdo by neprožíval Tay tělo, že?).
Přeju příjemnou podívanou a své názory na film prosím napište do komentářů!!
Mája

P.S. Chci se moc omluvit, že nic nepřibývá, ale fakt nestíhám, mám toho ve škole hodně a na víkend je další šrocení a vůbec netuším jak to bude příští týden, protože to je každej den další písemka. Moc moc se vám omlouvám - i SB, že vás vůbec nenavštěvuju, pokusím se to co nejdřív napravit.

Omluva

22. listopadu 2009 v 10:51 | Mája
Ahoj lidičky,
moc se omlouvám, že sem od úterka nic nepřibylo, ale vůbec jsem nestíhala. Následující týden by neměl být o nic lepší, protože jaksi ve škole začíná hrotící období .
Co se týče nového desingu, tak jsem dala na váš názor a pokusím se udělat jiný, je fakt, že tento je hodně jednoduchý. Chtěla bych se vás zeptat, jestli ho mám udělat jako tématický, myslím jako vánoční nebo už silvestrovský?? Napište prosím
Krásný zbytek víkendu
Mája

Nový desing

17. listopadu 2009 v 19:48 | Mája
Ahoj,
tak jak jsem dneska psala, tak jsem i učinila. Nový desing je hotový. Dám vám sem odkaz, kde se na něj můžete podívat v plné kráse (ty klikačky jako Taylor, Gallery atd. budou funkční až na tomto blogu). Tak vás moc moc prosím, abyste mi do komentáře napsali váš názor na něj a odhlasovali ho v anketě.

Náhled

-----Celý desing zde-----


Desing

17. listopadu 2009 v 15:16 | Mája
Ahoj lidičky,
abych se vám přiznala, tak nemám moc náladu na přidávání článků, jako to nejdůležitější a nejžhavější jsem vám sem samozřejmě dala , bych si neodpustila. Ale rozhodla jsem se, že se pokusím o desing, jak sem na stránky tak i do galerie, ale to bude větší oříšek, protože tam je to přes nějakej ten jazyk a tím opravdu nešprechtím , takže pak půjdu bratříčka zpoprosit o výpomoc. Jakmile budu mít aspoň jeden desing hotový, tak vám ho sem šoupnu jako ukázku a vy mi ho dyžtak ohodnotíte a řeknete, jestli ho mám nastavit nebo ne .Tím pádem sem dneska už asi nic nepřidám.
Přeji krásný zbytek státního svátku!!
Mája

Nový Měsíc - jízda na motorce

17. listopadu 2009 v 14:48 | Mája |  Movie Clips
Tak se mi podařilo najít celou scénu s motorkama! Je naprosto úžasná, už se toho filmu nemůžu dočkat!! Užij te si pokoukání na Jacobovo tělíčko


Světová premiera Nového Měsíce v LA 16.11.

17. listopadu 2009 v 14:41 | Mája |  2009
Takže, včera večer 16.11. se konala v Los Angeles světová premiera filmu Nový Měsíc (New Moon).
Z fotek musím uznat, že Tay vypadal hrozně sexy , ale Kristen to taky moc slušelo .

pr82.jpg pr26.jpg pr61.jpg

Rozhovor z premiery

Ohledně 16.-15.11.

16. listopadu 2009 v 13:12 | Mája
Jinak do večera už nic nového nepřibude, protože jdu odpoledne do kina a vrátím se asi až kolem 11. Nevím, jestli sem pak něco ještě přidám, protože zítra budu muset vstávat kolem půl osmý, protože k nám má přijet kadeřnice. Ale během zítřka bych sem měla něco přidat .
Takže všem přeju krásný zbytek dne a pěklný svátek
Mája

Co je už v galerii?

16. listopadu 2009 v 13:08 | Mája
Ahoj,
tak abyste si nemysleli, že se flákám, tak vám sem dávám ukázku toho, co všechno už můžete v galerii najít:Nový Měsíc - Bella toho ví příliš mnoho

15. listopadu 2009 v 15:23 | Mája |  Movie Clips
Je to sice bez titulků, ale myslím, že vám dojde oč jde . Pokud ne - Volturiovi řeší, co s ní udělají no a Aro pošle Felixe, aby ji zabil, jenže to se samozřejmě nelíbí Edwardovy a Alici.


Nový Měsíc - 1.,3, a Meet Jacob Black s titulkama

15. listopadu 2009 v 15:19 | Mája |  Trailers
1. a 3.trailer a Meet Jacob Black


Předpremiera Nového Měsíce již 23.11.!!

15. listopadu 2009 v 11:45 | Mája |  Updates
Ahoj všichni,
tak dneska začínáme skvělou zprávou! Na stránkách Evropy 2, se ukázala informace o luxusních předpremierách filmu Nový Měsíc!! Takže neváhejte a zarezervujte si své místo!

Praha
23.11. 18:00
24.11. 18:00

Brno
23.11. 18:00
24.11. 18:00

Síť kin Cinestar Vás srdečně zve na kombinované projekce filmu Stmívání a exkluzivně Nový měsíc v následujích termínech:
23.11. Ostrava 17.30
Hradec Králové 17.30
24.11. Ostrava 17.30
Hradec 17.30
Plzen 17.30
České Budějovice 17.30
Olomouc 17.30
25.11. Mladá Boleslav 17.30
Liberec 17.30
Jihlava 17.30
Pardubice 17.30

Rekapitulace

14. listopadu 2009 v 19:56 | Mája
Ahojky,
tak v galerii jsou photoshooty za tento rok a fotky z Nového měsíce. Teďkon večer mám hrozně pomalej net, pokusím se tam ještě něco šoupnout, ale moc na to nespoléhejte.
Jinak všem přeju dobrou noc a sladký sny
Mája

Galerie!!

14. listopadu 2009 v 16:22 | Mája
Tak sice tam jsou zatím 3 nebo 4 photoshooty, ale i tak vám sem šoupnu ten odkaz.

Taylor Daniel Lautner Gallery


Novinka O:)

14. listopadu 2009 v 14:56 | Mája
Ahoj (zase ),
nejdřív se chci omluvit, že sem ještě nic nepřibylo, ale je to kvůli tomu, že jsem založila Galerii k těmto stránkám (ani netušíte, jakou mi to dalo fušku, páč jsem na ty všemožný programy antitalent, ale podařilo se ). Zatím vám sem dávat odkaz nebudu, protože tam ještě nic není, ale už se na obsahu pracuje. Ale předem bych se chtěla omluvit, že bude ta galerie zatím bez layoutu s Taylore, protože to je pro mě zatím ještě složitý a není doma nikdo, kdo by mi to vysvětlil (ale večer snad bude).
Jdu zas makat, mějte se krásně
Páčko

Den D

14. listopadu 2009 v 11:47 | Mája
Ahoj všichni!
Tak den D je tu, jdu stahovat všechny možný fotky, videa a postupně je sem budu dávat. Dneska nehodlám jít spát brzo, takže minimálně do půlnoci by mělo furt něco přibývat, ale je vám doufám jasné, že dneska sem nedám vše, co tu chybí, že? Je toho fakt strašně moc. Původně jsem si myslela, že všechny ty 4 dny volna budu doma, ale ono prdlajz. Zítra mám taneční a předtím jdu ven, v pondělí jsem celý den pryč = novinky pouze večer a o úterku ještě nevím, ale to bych snad měla být doma. Jako budu se pokoušet při každé volné chvilce sem něco přidávat, vždycky vás budu minimálně den předem upozorňovat, jak to bude s tím dalším dnem, ju??
Tak zatím se všichni mějte krásně a užívejte si prááázky :D
Mája

Nový admin

11. listopadu 2009 v 20:23 | Mája
Ahoj všichni,
jmenuju se Mája a díky Kattie jsem nový admin, a za to jí moc děkuju .
Co se týče tohoto blogu, tak aktualizovat budu až o prodlouženém víkendu, protože to teďka nestíhám, ale o tom víkendu to bude opravdu nálož informací (jelikož teďkon Taylor jezdí s ostatními herci propagovat New Moon, tak je hromada fotek a videí).
Doufám, že se mnou budete spokojeni a pokud máte nějaké nápady, co byste rádi měli na těchto stránkách či co byste rádi změnili, tak to prosím napište, budu moc ráda .
Tak se zatím mějte a o víkendu ahoj :D
Mája