Prosinec 2009

No...

29. prosince 2009 v 20:17 | Mája
Ahoj lidi,
propadám se nejhlouběji do středu Země. Fakt je mi hrozně líto, jak to tu vedu, ze začátku jsem měla s blogem hrozně velký plány a byla jsem z toho fakt nadšená, ale musím se vám přiznat, že nadšení z twilight a samotného Taylora dost opadlo . (Což teda dost nechápu, když Taylor no je Taylor :D). No a jako díky tomu nemám fakt vůbec chutě či náladu tělat blog. Nechci ho rušit, tak pokud byste o něj měl někdo zájem, tak se pls ozvěte!
Moc moc se vám omlouvám
Mája

Saturday Night Live (SNL)

13. prosince 2009 v 14:02 | Mája |  Television Clips
Lidičky, tohle sem dát prostě musím, já u toho doslova umírám smíchy . Taylor tam je úžasnej, vtipnej, fakt to nemá chybu. Časem vám sem dodám překlad, ale i tak se na to jukněte, protože už jenom na něj koukat tam stojí za to . Fakt úžasně udělaná show. Užijte si to

VAROVÁNÍ - PŘEDZHLÉDNUTÍM SI DOJDĚTE NA WC, JINAK VÁM GARANTUJEME, ŽE SE POČŮRÁTE SMÍCHY!!!!
Hrůza

4. prosince 2009 v 23:58 | Mája
Ahoj lidi,
vím že to sem už píšu asi 3 týdny, ale fakt nestíhám . V tý škole nás prostě mordujou, když mám volno, tak se učím a stejnak to na známkách není vidět. Fakt mě to moc mrzí, hlavně proto, že Taylora mám fakt ráda (a díky Novému Měsící jsem v tom zas až po uši ) a hrozně mě štve, že to vůbec nestíhám sem cokoliv dávat. Snad příští víkend, jako během příštího tejdne sem fakt nic nepřibude, snad o tom víkendu, ale to netuším, co budem psát v tom posledním týdnu. Fakt mě to moc mrzí. A chtěla bych se omluvit SB, že je vůbec nenavštěvuju, ale fakt to nedávám .
Ještě jednou moc promiňte
Mája