Updates

Nový měsíc ;)

29. listopadu 2009 v 1:05 | Mája
Ahoj lidičky,
tak včera jsem byla v kině na Novém Měsíci a můžu vám říct, že se mi to fakt hrozně moc líbilo!! Taylor tam je úžasnej! S kámoškama jsme z něj byly hotový . Jako hrál to fakt hodně dobře, opravdu tam na mě udělal velkej dojem, dobře, byla tam občas scéna, která mi moc nesedla, ale to bylo jen zřídka. Za to ten Pattison?? Co to mělo sakra bejt?? Jako on se mi tam fakt vůbec nelíbil. Jako Kristen byla dobrá, ale myslím si, že by se neměla tolik zadrhávat (při rozchodu s Edwardem to bylo v pohodě, ale pak v některých částech mi to tam prostě nesedlo). Ale je to pouze můj názor. Jako vizualní efekty byly fakt úžasný, vlk Jaca byl fakt k sežrání .
Prostě a jednoduše se mi ten film líbil s Taylorem, mi občas přišlo, že to tam zachraňuje. Ale jak říkám, je to můj názor.
A jak se vám líbil film?
Mája

Předpremiera Nového Měsíce již 23.11.!!

15. listopadu 2009 v 11:45 | Mája
Ahoj všichni,
tak dneska začínáme skvělou zprávou! Na stránkách Evropy 2, se ukázala informace o luxusních předpremierách filmu Nový Měsíc!! Takže neváhejte a zarezervujte si své místo!

Praha
23.11. 18:00
24.11. 18:00

Brno
23.11. 18:00
24.11. 18:00

Síť kin Cinestar Vás srdečně zve na kombinované projekce filmu Stmívání a exkluzivně Nový měsíc v následujích termínech:
23.11. Ostrava 17.30
Hradec Králové 17.30
24.11. Ostrava 17.30
Hradec 17.30
Plzen 17.30
České Budějovice 17.30
Olomouc 17.30
25.11. Mladá Boleslav 17.30
Liberec 17.30
Jihlava 17.30
Pardubice 17.30

KONKURZ na nového admina blogu...

24. července 2009 v 11:08 | Kattie
Víte stěhuju se na web a potom mám ještě grafickej blog no a na TDL nezbývá čas. Ovšem tenhle blog jsem měla a pořád mám ráda a chtěla bych, aby se mi o něj někdo postaral. Někdo zodpovědný, který bude plnit moje podmínky a bude mít rád Taylora.
Tomu, komu blog připadne si s ním bude moct dělat co chce, ale byla bych ráda kdyby dodržel úvodní obrázek o velikosti 238×70 a ukládání obrázků, SBéčka a hlavně vlídnost k lidem a k blogu.Prosila bych, aby jste články nemazali, jen popřípadě upravili.

Vyberu si jednoho člověka, kterého "zaučím", ale on mi musí pomoct tím, že bude splňovat tyto podmínky:

• Blog pravidělně aktualizovat! - Nejlépe denně nebo obden. A když nebudou novinky přidj např:: photoshoot nebo nějaké staré články. Ne paparazzi!
• Znát základy alespoň jednoho světového jazyka. (angličrina, němčina, španělšnita, francouština)
• Ovládat český pravopis.
• Umět pracovat s Blog.cz
• Musíš mít základní přehled o Taylorovi a popřípadě i o Stmívání.
• Umět aspoň základy v grafice...postačí obyčejný photofiltre.
• Úvodní obrázek o velikosti 238×70 a jedna mini fotka v tom obrázku bude 80×70.U článků, u kterých bude hodně informací jich vypiš co nejvíc a u těch, kde nebude skoro nic udělej aspoň jednu smyslnou větu.

Tak a jak bude konkurz probíhat? No po uzavření vám na mail pošlu nějaké otázky a byla bych ráda kdyby jste na ně odpověděli. Krátký text v cizím jazyce dle vašeho výběru...A uděláte mi nějaký grafický výtvor.

Pokud s podmínkami souhlasíš a všechny splňuješ, vyplň následující údaje.

• Nick
• E-mail (ICQ)
• Věk
• Počet tvých blogů + jejich URL (pokud nějaké máš)
• Vyber jeden z těchto jazyků. který ovládáš a, ve kterém bych ti měla poslat text na přeložení - angličtina, němčina, francouština, španělština
• Souhlasíš s podmínkami?

Děkuju, pokud ses přihlásil/a do konkurzu. Veškeré informace ti zašlu na mail.

Natáčení Eclipse

4. července 2009 v 11:10 | Kattie
První záběry Eclipse se budou natáčet od
17. srpna do 31. října ve Vancoveru.

H I A T U S !

29. června 2009 v 13:25 | Kattie
c i a o! Je mi to líto, ale já blog o Taylorovi nestíhám a pokud viki něco přidá budu jenom ráda! Dneska sem Rlph nastaví i nový layout, tak ho kdyžtak rovnou okomenrujte je fakt úžasný :D No hiatus je na dobu neurčitou, ale je hlavně na dva měsíce a to jsou prázdininy. Taylora mám pořád strašně moc ráda, ale nestíhám o něm přidávat informace.
Kdyby mě někdo potřeboval, tak jsem aktuálně na blogu un-chance.blog.cz
icq: 440792684
U Ž I J T E S I P R Á Z D N I N Y A C I A O!
kattie

100 Most Sey Men in the World

28. června 2009 v 14:30 | Vikie
Britský časopis Heat zveřejnil řebříček nejsexy mužů světa,a Taylor se umístnil na uctihodném 11 místě.Řekla bych že 11 místo je pro Taylora obrovský úspěch.No a 1 místo patří samozřejmě Robovi.

1. Robert Pattinson
2. Johnny Depp
3. Brad Pitt
4. Zac Efron
5. Hugh Jackman
6. Chace Crawford
7. Channing Tatum
8. George Clooney
9. Justin Timberlake
10. Matthew Mconaughey
11. Taylor Lautner
Taylor talks about New Moon

27. června 2009 v 20:04 | Vikie
Taylor poskytl krátký rozhovor počas natáčení New Moon,v kterém se dozvíme o Taylorovích schopnostech,a taky hlavní problém při natáčení filmu ságy.


Taylor:Měl sem trénink v tělocvičně,aby viděli co umím.Myslím že se zjistilo co vlastně dokážů.Až do teď sem byl schopen udělat všechno,doufám že se to nezměnilo,protože se jednalo o skutečnou zábavu.

Interview:Jaký je v této době největší problém u natáčení?

Taylor:Je to to stejné,jako při první části,a to je počasí.Je to opravdu divné,protože si myslím že Twilight sága je jediný film,který musí zastavit natáčení když začne vycházet slůnce.Výjde slůnce,zastaví se natáčení,všechny jdou dovnitř,a režiséri sou v rozpacích.

4000 Visitors

27. června 2009 v 11:27 | Vikie
Doufám že se na mě Kattie nebude zlobit že napíšu tenhle článek,ale já ho prostě napsat musím!Včera večer,sem se koukala na návštevnosť a zjistila sem že do kopy tady bylo už přez 4000 návštevníku.Sem tady teprve týden,tak to pro mě moc znamená.Všem návštevníkům našeho blogu,srdečně děkujeme za každou vaší návštevnosť.Jste opravdu úžasní!4000 návštev je opravdu hodně,a patří vám jedno obrovské ĎEKUJEME!

Overshadows Robert & Taylor

26. června 2009 v 13:13 | Vikie
Stránka The National Enquirer mluví otevřeně o tom,proč Robert Pattinson zastíní obraz Taylora Lautnera a všechny jeho dívky a média na jeho trase.V zprávě se taky spomíná vztah se Selenou Gomez a příčiny jeho zániku, což se opět točí kolem Roberta Pattinsona.


Taylor Lautner, kterí tvrdí, že je hvězda New Moon, žije ve stínu vedoucího muže Roberta Pattinsona.

17ti letá hvězda, Taylor Lautner, opustil jeho dlouhodobou přítelkyni a nyní je zoufalý a svobodný," řekl zdroj The National Enquirer.

Když přišel Taylor do Vancouveru na natáčení New Moon, setkal se s krásnou mladou dívkou Selenou Gomez a chtěl s ní odejít.

Dlouho se spolu setkávali,až Selena zjistila,že Taylor není volný."Už žádné setkání,pokud nejsi volný" řekla 16ti letá hvězda seriálu Wizards of Waverly Place.Tak Taylor škončil svůj vztah s přítelkyní z vysoké školy Sarou Hicks.

Ale po 2 měsících se vztah Seleny a Taylora stejně skončil,protože příčina byla velká náklonnost Seleny k Robertovi.

"Taylor má přiznat,že Robert je touha každé ženy"tvrdí zdroj.
"Je neuvěřitelne rozkošný a hezký,ale holky sou zaneprázdněni obdivováním Roberta Pattinsona.

Ovšem vztah Taylora se Sarou Hicks skončil už dávno,takže bychom neměli věřit všemu,co se tady píše =)

Twilight Lip Venom

25. června 2009 v 20:48 | Vikie
Kosmetika DuWop vytvořila lesk na rty který je inspirován Twilightem.Tenhle třpytivý rudý lesk obsahuje avokádo,olivový olej a taky vitamín E.Před použitím je vhodné leskem potřepat,aby zastupoval míšení lidského světa a taky světa upíru.

Pardon peseé :D Et bienvenue Viki!

24. června 2009 v 16:21 | Kattie
O H É! Lidičky strašně se vám omlouvám, ale to ode mě uslyšíte asi častejc ×D Tak víte jak..končí škola, bude vysvědčení a hlavně pudou p r á z d n i n y ×D No a já mám přes prázdniny trochu plnej diář. Stejně tak tenhle týden...Jsem děsná a Taylora a SBéčka mám pořád strašně ráda, ale přes prázdniny tady asi nebudu. Možná v červenci, ale v srpnu mě neuvidíte...maximálně ke konci. No a tenhle týden se tu o novinky strará V I K I E, moje kámoška, s kterou jsme byla spřátelená na mucal-fun. Je super nemyslíte? :D Nemusela jsme jí ani nic moc vysvětlovat a jsem jí za to vděčná! ♥ V srpnu tady bude Terry, majitekla pattinson-source a taky moje partner site. Mimochodem tenhle týden nemůřu, protože to je volejbal, fotbal, akademie a na blog mi zbyl čas jenom dneska.
Pro ty, co nezvládájí francouštinu vám přeložím titulek ×D
Pardon vážení :D A přívítejte Viki!
A OHÉ znamená ahoj.

[Cosmo Girl] New outtakes

17. června 2009 v 15:46 | Kattie
Objevilo se šest nových a úplně úžasných Taylorových fotek pro
Cosmo Girl. Nechápu proč se objevily až teď, ale jsou vážně dokonalé.
Přidala jsem je ke zbytku photoshootu.


Teen Choice Awards 2009!

17. června 2009 v 13:52 | Kattie
Teen Choice Awards je každoroční ocenění provedené FOX a vyznamenání největších úspěchů v oblasti hudby, filmu, sportu a televizi. Výsledny Teen Choice Awards 2009 se dozvíme v pondělí 10. srpna od 20:00 do 22:00 hodin.
Twilight má 12 nominací a dokonce i Taylor má jednu nominaci! :

Nejlepší film - Drama
Nejlepší film - Romance
Nejlepší herec (Robert Pattinson)
Nejlepší zloduch (Cam Giganted)
Nejkrásnější nová ženská tváš - ženy (a Ashley Greene, Nikki Reed)
Nejkrásnější nová mužská tvář - muži (Taylor Lautner)
Nejlepší polibek (Kristen Stewart & Robert Pattinson)
Nejlepší boj (Edward Cullen vs. James (Robert Pattinson vs. Cam Giganted)
CD Soundtrack (Twilight)

TADY můžete Twilight a jeho cast podpořit a nebo si hlasujte pro koho chcete, ale nejdříve se musíte zaregistrovat! :D
Layout 0,3

10. června 2009 v 14:57 | Kattie
Po nekonečné době je to nový layout! Samozřejmě už není takový zatemnělý, ale i tamten byl fakt hezu! Layou mi vyrobil o5 Ralph a zase s tím měl veliké potíže :D Ale i z těch potíží vznik tenhle dokonalý layout.
náhled:

Today MTV Movies Awards!

31. května 2009 v 12:08 | Kattie
Konečně dneska se na MTV Awards objeví první oficiální ukázka z New Moon, kterou budou uvádět Taylor Lautner a Robert Pattinson. Kristen Stewart nemohla přijet, protože v Itálii natáčí další scény New Moon. Video bude online na myspace v 19:30.Taylor bude sedět dv řady od Roberta Pattinsona. Selena Gomez bude sedět blízko Taylora.Taylor bude sedět ve stejné řadě jako Cameron Diaz a Bel Stiller, jednu řadu od Miley Cyrus a Lil Wayne.

Selena talk about reation with Taylor

30. května 2009 v 15:32 | Kattie
Selena Gomez rozhovor na TV Guide [Via Popstar]
její vztah s Taylorem Lautnerem: "Je to opravdu velmi dobrý přítel...
To je všechno můžu říct! Je to kamarád a to je skvělé!" Tak co dáme na fámy, které jdou o tom, že spolu chodí? A nebo budeme věřit Seleně?

Takže...přivítejme nového admina blogu!

28. května 2009 v 15:58 | Kattie
Ahojky!
Jsem vážně ráda, že se aspoň někdo na to léto našel :D Je to KAEDE! Je ze Slovenska takže doufám, že vám nějak slovenština nevadí. Už jsme jí se vším seznámila a dokonace už si přidala i jeden článek, ta holka má talent :D Budu ráda když si jí na to léto oblíbíte a nebude pro ní noic mít. SB budu obcházet asi jenom já, ale když se někomu na blog objeví komntář od Kaede a bude u komentáře sb, tak jí pls neseřvěte :D Je teď součástí blogu a já doufám, že se jí tu bude dařit a doufám, že se lí tu bude hlavně líbít! ♥ Kaede moc ti děkuju ♥

I don't know..

25. května 2009 v 21:07 | Kattie
Ahojte..
No já vážně nevim! Design, který jsme udělala mi nejde nastavit a novej se mi dělat nechce.Takže si asi ještě na new design počkáte, ale vám to nejspíš vadit nebude, protože tenhle od Ralpha je víc než skvělej!
No a potom ještě něco...bude léto no ono už hezky je, a proto se ptám už teď- nechtěl by někdo být spolu semnou NOVÝM ADMINEM BLOGU? Prostě GO Webmiss (pomocný admin) Budu ráda když někdo napíšete a berte v úvahu, že už svámi budu počítat napořád! Teda doufám :D No a ten kdo se chce přihlásit musí souhlasit s tímhle:

• Dám ti instrukce jak přidávat články a prostě všechno.
• Novinek není moc, a tyk bych byla ráda kdybys přilal/a nějaké starší články.
• Dám ti seznam zfrojů, ze kterých budeš čerpat.
• Aspoň malou zkušenost v grafice ( stačí photofiltre)
• A aspoň něco vědět o Taylorovi.
• Znát základy jazyků (angličtina, němči a francouština-hlavně angličtinu potom už můžeš použít překladač)
• Budeš respektovat moje pravidla a neukradneš mi heslo!
Tak to jsou požadavky a kdo by se hlásil, tak do komentářů napište:
• Jméno/přezdívku
• icq/mail
• tvůj blog/web a když nemáš nic se neděje
Na icq nebo přes mail si vás proklepnu..teda pokud nebudete moje sb a nedubu vás znát :D

Celebuzz.com » hottest celebrites

17. května 2009 v 16:18 | Kattie
Další anketu uveřejnila stránka celebuzz.com
a to, že sestrojili žebříček
nejvihledávanějších celebrit na jejich webu.
Taylor obsadil neuvěřitelné druhé místo, Gratuluji!
No ale žebříček obsahuje 100 celebrit a já vám tady všechny vypisovat nechci(máte tu první 10 a potom Twilight cast) tak TADY máte celý žebříček.


01. Robert Pattinson
02. Taylor Lautner
03. Nicole Richie
04. Selena Gomez
05. Kim Kardashian
06. Lady Gaga
07. Lindsay Lohan
08. Miley Cyrus
09. Nick Jonas
10. Megan Fox
11. Kristen Stewart
12. Kellan Lutz
24. Ashley Greene
51. Dakota Fanning

Sbéčka rozděleni a emmasource...

10. května 2009 v 16:47 | Kattie
Nazdárek! SBéčka jsem už rozdělila, elitky jsem si vybrala sama takže se podívejte.A ještě jedno info, s Ralphem jsme si založili blog o Emmě Roberts (ikonka už je v menu) a chci vás všechny moc poprosit aby jste se tam koukli. Nebojte, ale na tomhle blogu budu stále už jsem si ho zamilovala, takže bez obav! :D


 
 

Reklama